Program unijny dla nowych firm

PC Market firmy Insoft toż niezwykle elastyczny program, także dla mniejszego sklepu kiedy i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w wpływu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można rozwijać ją o inne moduły. PC Market jest grzecznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez swoich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym momencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najniższe ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile jest Ci nadal wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program opisze jaką kwota pieniędzy bierzesz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić masa czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz spośród porady kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i lekki w obsłudze, w nieświadomy rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest jednoznaczny, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a oraz wszelkiego typie sprzętem, który ważna ustalić w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.